Strona główna » Msze Święte na żywo » Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – transmisja na żywo

Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – transmisja na żywo

 

Położenie Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej

Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej to wyjątkowe miejsce pielgrzymkowe, znajdujące się w miejscowości Licheń Stary, w Polsce. Położone w województwie wielkopolskim, to miejsce przyciąga wiernych z całego kraju i zagranicy. To tu, w majestatycznym kościele, można uczestniczyć w Mszach na żywo, dzięki czemu każdy może poczuć duchową bliskość Matki Bożej Licheńskiej.

Historia Kościoła

Historia Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu sięga początków XX wieku. W roku 1813, miejscowy parafianin odkrył w lesie drewnianą figurkę Matki Bożej na dębowym pniu. To wydarzenie stało się punktem wyjścia dla budowy nowego kościoła, który miałby upamiętnić cudowne znalezisko. W ciągu lat, miejsce to stało się coraz bardziej popularne wśród pielgrzymów, a rosnąca liczba wiernych przyczyniła się do rozbudowy sanktuarium.

Obecnie, kościół w Licheniu jest jednym z największych na świecie, zdolnym pomieścić nawet 10 tysięcy osób. Jest to miejsce wielu ważnych wydarzeń religijnych, a liczne cuda i łaski przypisywane Matce Bożej Licheńskiej przyciągają pielgrzymów, którzy pragną doświadczyć jej opieki.

Msze na Żywo – Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej

Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej oferuje możliwość uczestnictwa w Mszach na żywo, które są transmitowane online. Dzięki temu, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, możesz wziąć udział w duchowej celebracji i modlitwie w tym wyjątkowym miejscu. To doskonała okazja, by doświadczyć duchowej bliskości Matki Bożej i odczuć piękno tego miejsca.

Włącz się w to duchowe doświadczenie, śledź Msze na żywo ze Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej i czerp łaski z obecności Matki Bożej Licheńskiej, która jest źródłem nadziei, pociechy i wsparcia dla milionów wiernych na całym świecie.